In zijn cursus "Spelen" van Slagwerkkrant 198 (maart-april 2017) ging Mark Eeftens aan de slag met een video van Level 42-drummer Pete Ray Biggin. Het gaat om en repetitie-opname vanachter het drumste.....meer »»
In Slagwerkkrant 198 (maart-april 2017) lees je een interview met Wouter Prudon. Ons covermodel wilde met zijn band Chef'Special de wereld veroveren, en begon in de VS, waar de mix van hiphop, reggae,.....meer »»
In deze aflevering van "U Vraagt Wij Spelen" slaan Cesar Zuiderwijk en Olaf Fase aan het slagwerk-stucen met Kim Weemhoff. Hier op Slagwerkkrant Plus kun je een video bekijken van diens nummer "Cunty .....meer »»
In samenwerking met SAE Institute Amsterdam brengen we je onze Slagwerkkrant Video Reviews. In dit artikel vind je de video review van de Sabian HH Vanguard. De 'geschreven' test vind je in Slagwerkkr.....meer »»
In samenwerking met SAE Institute Amsterdam brengen we je onze Slagwerkkrant Video Reviews. In dit artikel vind je de video review van de Sakae Almighty Birch. De 'geschreven' test vind je in Slagwerk.....meer »»
René van Collem verzorgde op maandag 21 november 2016 een Sandlane Session voor Slagwerkkrant, Remo, Sandlane Recording Facilities en 20 toehoorders. Bekijk de video's!.....meer »»
Elf dagen Tromp Percussion. Het was een enerverend, breed geprogrammeerd festival met een spannend concours. Slagwerkkrant was erbij, en maakte hier en daar deel uit van het programma. Bekijk het uitg.....meer »»
Cyril Directie is waarschijnlijk bij heel televisiekijkend Nederland wel bekend: Als drummer bij "Padoem Patsss" en als regelmatige gast bij "DWDD" komt hij regelmatig je huiskamer in, en tussendoor s.....meer »»