Pro-Mark heeft een nieuwe stemsleutel ontwikkeld die speciaal gericht is op slagwerkers die in een marching band of drumcorps spelen......meer »»
Travis Barker, bekend als drummer van Blink 182, The Transplants en Plus-44, heeft samen met zijn vrouw Shanna Moakler Barker een dochter gekregen......meer »»
Henry Spinetti (foto), drummer van de Britse zangeres Katie Melua, is te horen op het best verkochte album van 2005. Er werden in Nederland meer dan 200.000 stuks van Melua's album "Piece By Piece" ve.....meer »»
Op 11 februari 2006 organiseert Show & Marching Music i.s.m. diverse andere bedrijven en organisaties een workshopdag in Zwolle......meer »»
Drumbassador Wim de Vries heeft een gloednieuwe Flashsite gelanceerd. Op zijn pagina's vind je alle informatie over hem. Van spullen tot soundfiles: Wim heeft alles erop gezet......meer »»
Op 29 en 30 december zal Arnoud Gerritse zijn eerste cd onder eigen naam, "The Arnoud Gerritse Funky Case" opnemen in Studio 1 in Hilversum. De nieuwe plaat wordt een mix van funk, latin en jazz; muzi.....meer »»
Voor veel muzikanten was 2005 een bewogen jaar met veel memorabele momenten. Mark van Schaick vroeg vijf vooraanstaande slagwerkers naar hun hoogtepunten van het afgelopen jaar......meer »»
De vier slagwerkers die samen Percossa vormen, Janwillem van der Poll, Niels van Hoorn, René Spierings en Eric Robillard, leggen op dit moment de laatste hand aan een CD die zeer binnenkort verschijnt.....meer »»