Op 10 tot en met 13 augustus 2006 vond de vierde editie van het gothic festival Summer Darkness in Utrecht plaats. In totaal bezochten 4500 goths het festival van donderdag tot en met zondag, een groe.....meer »»
Op zondag 3 september 2006 organiseert Drumschool Marcel Siebers van 14.30 tot 17.00 uur in de zaal bij de drumschool een jazzdrum-workshop begeleid door John Engels en combo. Het combo bestaat uit Pe.....meer »»
Het was kortweg Angá. Hij overleed onverwacht en veel te vroeg op op 9 augustus 2006, waarschijnlijk aan een hartaanval. Op het laatste North Sea Jazz Festival speelde hij nog met Omar Sosa een vitaal.....meer »»
Wat voorheen bekend stond als de cultuurnacht in Den Haag,heet tegenwoordig Todays art.
Een van de publiekstrekkers is ongetwijfeld het solo project van slagwerker/componist Taco Gorter.
Onder.....meer »»
NPS Output was ook dit jaar weer ontzettend druk op het North Sea Jazz met uitzendingen voor televisie en npsoutput.nl. Veel van de opnames zijn inmiddels online geplaatst en je kunt streaming het int.....meer »»
Een nieuwe band, nieuwe muziek én een nieuwe cd! Met 'Kings of Cool' lanceert The Untuned haar eerste knaller van een album dat rockt van track 1 tot en met 11. Het was Bob Ross die als inspiratie die.....meer »»
Reizend festival de Popronde strijkt dit jaar neer in 15 steden, een uitbreiding met 5 steden ten opzichte van voorgaande edities. De opening en cd-presentatie van de Popronde 2006 is op vrijdag 15 se.....meer »»
Op 45-jarige leeftijd is op 9 augustus conguero Miguel ‘Angá’ Díaz aan (waarschijnlijk) een hartaanval overleden in zijn huis in Barcelona. Miguel speelde dit jaar nog op het North Sea Jazz met Omar S.....meer »»