Percussionist en etnomusicoloog Gijs Anders van Straalen studeerde eind 2006 af aan de Universiteit van Amsterdam met een uniek project: een onderzoek naar de geschiedenis en ontwikkeling van niet-wes.....meer »»
MMC Drums in Veldhoven heeft een nieuwe website. Om dat te vieren, krijg je tot en met eind juni bij elke snare een gratis Hardcase snarecase! Zo weet je zeker dat je nieuwe snare overal ongeschonden .....meer »»
Altijd al vol bewondering gekeken naar de Japanse groepen. Nu is de kans om dit zelf te ervaren......meer »»
Aan het einde van de zomer van 2007 wordt er een workshopweek Afrikaans trommelen (djembe) georganiseerd nabij Valencia in Spanje. De week vindt plaats van 24 t/m 31 augustus 2007. In het dorpje Macas.....meer »»
Drumgigant Gene Hoglan, bekend van onder andere Strapping Young Lad, Death, Testament en Dark Angel, heeft voldoende filmmateriaal verzameld voor zijn allereerste instructie-dvd. De komende twee maand.....meer »»
Op zaterdag 21 april 2007 vindt bij Strings & Things in Kaatsheuvel de eerste Drummersday plaats. Georganiseerd door Pat Sticks, importeur van muziekinstrumenten, onderdelen en accessoires. In de acht.....meer »»
ook Blueband doet mee aan High scool music competition.....meer »»
De 'funkiest man alive', voormalig James Brown-drummer Clyde Stubblefield, lijdt aan een chronische nierziekte en heeft geen ziektekostenverzekering om de medische kosten te dekken. Stubblefield, die .....meer »»