Remo introduceerde op de afgelopen NAMM-show een transparante versie van de Vintage Emperor. Net als de gecoate Vintage Emperor bestaat de transparante versie uit twee laagjes van 0.19mm dik velmateri.....meer »»
De progressieve rock/metal band Affector brengt debuutalbum Harmagedon op 21 mei 2012 uit bij InsideOut Music (EMI in de Benelux). Affector kent een internationale bezetting. Drummer in de band is de .....meer »»
Drummer Richard Heijerman kruipt in de huid van Levon Helm. Hij doet dat in de voorstelling 'THE BAND: Music From Big Pink To The Last Waltz' van popprofessor Leo Blokhuis. In maart vervolgt de voorst.....meer »»
Op 20 februari is op DuvelVibes.nl de DuvelVibes Challenge van start gegaan. Download (gratis) tracks van Eric Vloeimans (foto), Gare du Nord, Bruut! of Ruben Hein, doe ermee wat je wilt en upload jou.....meer »»
Hans Eijkenaar komt met een wereldprimeur: 'Drum Clinic HD', een moddervet opgenomen, volledig Engelstalige drum-app met haarscherp beeld. Voor negen euro is hij nu te koop in de iTunes appstore! Hij .....meer »»
Op 30 januari vond de eerste avond plaats in een serie Sandlane Sessions, georganiseerd door Slagwerkkrant, Remo en Sandlane Recording Facilities. Oscar Kraal maakte er met engineer/studioeigenaar Maa.....meer »»
Doe je voor 21 april mee met onze prijsvraag, dan maak je kans een Meinl Classics Custom bekkenset, met maar liefst 7 bekkens en een totaalwaarde van € 1.075,-. Hier op Slagwerkkrant Plus kun je de te.....meer »»
Als vaste drummer van de Zaanse formatie De Kift werkt Wim te Weele mee aan de miniopera ‘Kees De Jongen’ van theatermaker Frank Groothof. Behalve slagwerker is Ter Weele ook ontwerper, en aldus nauw .....meer »»