Luie Hond, met Andries van Wieren op drums en Bart Dalenoord op percussie, stopt ermee. De Nederlandstalige reggaeformatie heeft niet meer genoeg tijd, energie en geld om in de band te steken.
"Als we een nieuwe cd maken, moet die beter zijn dan de vorige en we kunnen de kwaliteit niet garanderen."
Later dit jaar komt er nog een afscheidsconcert in thuisbasis Leeuwarden, maar Andries weet nog niet wanneer.
Luie Hond maakte sinds de oprichting in 1997 twee cd's, 'Hier is...' en 'Met liefde'. Ook won de formatie een Essent-award en speelde op de nodige muziekfestivals, waaronder Lowlands.
De band scoorde in 2006 een hit met Poes In De Playboy, een sneer naar mensen die beroemd willen worden, niets kunnen en daarom poseren voor het blootblad. Vooral op muziekzender TMF was de clip regelmatig te zien.