Adams Drummersfestival 2006
Mario Goossens en Davy Deckmijn
Belgische slagwerkgrootheden Mario Goossens (Triggerfinger, Hooverphonic en Monza) en Davy Deckmijn (Zornik, Swinnen en Tom Helsen) openen het festival.
In 1997 was Goossens al te gast op het Adams drummersfestival. Dit jaar zorgen Goossens en Deckmijn samen gegarandeerd voor vuurwerk.
Michael Schack
Special guest is Drummerszone.com-endorser Michael Schack. Wat hij precies gaat doen, is nog niet bekend, maar dat het leerzaam en spectaculair wordt, staat bij voorbaat al vast.
Zoro
Zoro, bekend als drummer van onder meer Lenny Kravitz en Vanessa Paradis, komt uit zijn woonplaats Los Angeles overgevlogen voor een spetterende clinic. De mediagenieke R&B-drummer staat bekend om zijn drumdemonstraties die zowel muzikaal als spiritueel zijn.
Akira Jimbo
De Japanse slagwerksensatie Akira Jimbo (foto) geeft zijn allereerste drumclinic ooit in de Benelux. Jimbo startte zijn drumcarrière op relatief late leeftijd (achttien jaar) aan de Keio Universiteit in Japan. Maar al snel kreeg deze wonderboy uit Tokyo een internationale reputatie als ‘druminnovator’.
Akira Jimbo is vernieuwend door zijn veelvuldig geëxperimenteer en gestoei met zowel akoestisch als electronisch drummen en het gebruik van sequencers om niet alleen het geluid van percussie-instrumenten te triggeren, maar tevens het geluid van een volledige band.
Uw presentator: Jean-Philip Komac
Ook dit jaar is het weer aan presentator Jean-Philip Komac om het festival in goede banen leiden. Jean-Philip Komac is docent drums aan de Kunsthumaniora te Brussel en tourde met onder meer Johan Verminnen, Coco Jr., Kris Debruyne, en vele anderen.
Jean-Philip Komac wordt als één van de meest ervaren en veelzijdig drummer van België beschouwd. Hij is tevens een veelgevraagd pivé-docent met een fenomenale kennis over drumstellen.
Win een volledige Adams drumkit
Net zoals in 2005 is er tevens een beurs met diverse stands van importeurs. Bovendien is je toegangskaart tevens een lot waarmee je waanzinnige prijzen kunt winnen, waaronder snaredrums van Yamaha en Pearl, opbergkoffers van Stagg, een Zildjian Fast Crash K-Custom, een luxe drumthrone van Gibraltar, Sabian t-shirts, en de Roland Rhytm Coach RMP-5. Hoofdprijs is een compleet Adams drumstel, model 4224!
Place to be
Dit jaar vindt het festival, in tegenstelling tot eerdere edities
niet plaats in Diest, maar op een nieuwe locatie: Cultuurcentrum Het Loo, aan de Vismarkt in Tessenderlo.
Naast bovengenoemde artiesten, is de organisatie van plan om nog meer grote namen op het Drummersfestival te krijgen. Houd Slagwerkwereld.co goed in de gaten voor verdere aanvullingen.