Progressive rockband Shoulders Of Giants is uitgeroepen tot winnaar van de Camden Rocks Competition. Dat betekent dat de band mag optreden tijdens het Camden Rocks Festival op 31 mei in Londen, en wel op het eigen podium van The Institute of Contemporary Music Performance.
Naast een aantal bands uit de eigen opleiding laat deze Britse muziekacademie ook een band aantreden van een van de partneropleidingen uit het buitenland, en om deze uit te kiezen hadden zij de Camden Rocks Competition uitgeschreven. Als vertegenwoordigers van de Tilburgse Rockacademie stuurde Shoulders Of Giants een Youtube-video in van hun nummer Echoes, en deze werd door de jury onder leiding van Skunk Anansie-gitarist Ace uiteindelijk tot winnaar uitgeroepen.
Bekijk hier een promovideo van de band voor de release van hun ep Caught In The Middle.
Het commentaar van juryvoorzitter Ace: ‘Shoulders Of Giants heeft het beste totaalpakket. Ze zien er cool uit met een moderne uitstraling, ze hebben een sterk nummer ingestuurd, lekker gespeeld en gezongen, met een goede sound. Die gaan ons niet teleurstellen.’ De band, met in de gelederen drummer Koen Wijnen, reageerde verheugd op hun Facebook-pagina: ‘JA!! We zijn door Skunk Anansie-gitarist Ace uitgekozen om op 31 mei op het Camden Rocks Festival in Londen te spelen!’