Ook vandaag maken we weer twee pollwinnaars bekend. We beginnen met de winnaar in de categorie Percussie. En daar vinden we een verrassende winnaar. .....meer »»
Naast de populairste drummers bepalen de lezers van Slagwerkkrant ook ieder jaar wat ze de meest aansprekende nieuwe producten vonden. En ook dit jaar werd er weer massaal gestemd, met af en toe heel .....meer »»
We presenteren verspreid over een aantal dagen de uitslag van de 34ste Slagwerkkrant Poll. Er is weer flink gestemd via Slagwerkkrant.nl dit jaar. Dank voor jullie enthousiaste input! In Slagwerkkrant.....meer »»
Drummer en vaste Slagwerkkrant-auteur Han Neijenhuis brengt in deze aflevering van zijn exclusieve online column een hommage aan Cesar Zuiderwijk: drum-icoon van Nederland, favoriet sinds jaar en dag,.....meer »»
Elk jaar treden 's werelds beste drummers en percussionisten aan op North Sea Jazz. Slagwerkkrant is erbij en doet in een steeds verder groeiend artikel verslag vanuit Ahoy' in Rotterdam. Drie dagen l.....meer »»
Had je de videosectie op Slagwerkkrant.nl wel eens bekeken? Die staat boordevol muziek- en gearvideo's met en voor bassisten. Nieuwe video's onlangs geplaatst: Benny Greb vertelt je hoe je de voor jou.....meer »»
Mario Goossens is de eerste master in de videoserie Inspiring Masters. Niet een traditionele lesvideo, maar een uitgebreide inspiratieclass in elf hoofdstukken. .....meer »»
In de VS tourt de John Lennon Educational Tour Bus al jaren langs scholen, festivals en conferenties. De Europese versie was voor het laatst in Nederland in 2014. Dit non-profit talentontwikkelingspro.....meer »»