Wat is die nieuwe Londense hippe jazzscene superactief. Op North Sea Jazz vergaapten we ons aan formaties als Maisha en Poppy Ajudha met drummer-bandleider Jake Long, op Music Meeting zagen we Wara en.....meer »»
Chris Cornell zou afgelopen zaterdag 55 geworden zijn, ware het niet dat hij zich twee jaar geleden na een optreden in Detroit van het leven beroofde. 'Live From The Artists Den' (Universal) laat nog .....meer »»
Elk jaar treden 's werelds beste drummers en percussionisten aan op North Sea Jazz. Slagwerkkrant is erbij en doet in een steeds verder groeiend artikel verslag vanuit Ahoy in Rotterdam, in omgekeerd .....meer »»
Drummer en componist Koen Herfst brengt a.s. zondag 14 juli zijn tweede soloalbum "LEO" uit. Het album bevat gastoptredens van onder anderen Anneke Van Giersbergen (VUUR), Jordan Rudess (Dream Theater.....meer »»
Nicky Loman – drummer bij onder meer Candy Dulfer en Waylon – speelt op de instrumentale versie van "Human Nature", die Nederlandse gitarist RORY publiceerde op de 10de sterfdag van Michael Jackso.....meer »»
Jan t Hoen van Hoad Holding is de nieuwe eigenaar van Keymusic. De ontwikkelaar en belegger, tevens eigenaar van muziekmakerscentrum Q-Factory in Amsterdam en drummer van Wild Romance, heeft een doors.....meer »»
Release van deze week is "Inspirations & Dedications" (Smoke Sessions Records) het eerste album onder eigen naam van Al Foster sinds 2002. De jazzdrummer lijkt op dit album terug te kijken op zijn ins.....meer »»
Release van de week is "Danse Danse" van New Cool Collective. Gewoon omdat het een lekkere plaat is, maar ook omdat de band van altsaxofonist Benjamin Herman sinds de oprichting in 1993 één constant.....meer »»