Percussiegroep Slagerij van Kampen geeft op 29 en 30 december in Marbella, Spanje, tijdens de Free Kick Master 2004 een liveschow. Dit internationale voetbalevenement wordt wereldwijd door maar liefst.....meer »»
Een korte recording update van The Panic Channel en Soufly: beide bands zijn hard aan de slag met nieuwe studio-opnames......meer »»
Het rondtrekkende muziekfestival Popronde zal tussen september en november 2005 weer neerstrijken in tien verschillende steden. In elke stad presenteren zo'n 25 getalenteerde acts zich bij de deelneme.....meer »»
Van de Britse boyband Busted mogen de dames voor de verandering hun topjes weleens aan houden. .....meer »»
InCorps organiseert op 20 november 2005 de Masters of Percussion in Antwerpen. In conservatorium De Singel zal er een Mega Percussion dag worden georganiseerd met workshops, clinics en de Europese Per.....meer »»
Gisteravond, zaterdag 4 december 2004, werden ook de laatste twee winnaars van De Grote Prijs van Nederland bekend: Charlie Dée en Lemonseven (zie foto) maken het winnaarskwartet compleet. .....meer »»
Zondag 19 december 2004 vindt in Tivoli te Utrecht de allereerste editie van het Real Rock Festival plaats. Zes Nederlandse bands zullen op deze avond bewijzen dat pure (hard)rock nog springlevend is......meer »»
Op donderdag 20 januari 2005 wordt in zaal Fantasio van het Nederlands Popinstituut (NPI) de nieuwe winnaar van de Pop Scriptieprijs bekend gemaakt. .....meer »»