Begin maart 2006 brengt Bløf het nieuwe album "Umoja" uit. De titel betekent in het Swahili eenheid, saamhorigheid en eenwording. "Umoja" is dan ook het album waarvoor de Zeeuwse muzikanten samenwerkt.....meer »»
Van vrijdag 2 tot en met zondag 4 juni 2006 vindt de twintigste editie plaats van de Duitse open-air festivals Rock am Ring (op het Nuremburg-circuit) en Rock im Park (in Nuremburg zelf). De eerste na.....meer »»
De uit Utrecht afkomstige thrashcore-bands De Waonzin (met Allard van der Kuip op drums, zie foto) en Nuestros Derechos hebben hun gezamenlijke split-CD uitgebracht: "Split 'Em All"......meer »»
Het rondreizende muziekfestival Popronde strijkt ook in 2006 weer overal in Nederland neer. Tenminste, als er voldoende deelnemers zijn. Meld je daarom snel aan!.....meer »»
Drummer Ludwig Witt en de rest van de Spiritual Beggars brengen op 21 december hun allereerste live-DVD ooit uit onder de titel "Live Fire!". De DVD verschijnt die datum in Japan (via Toy's Factory), .....meer »»
Zondagmiddag 11 december zal de band A Day's Work zijn nieuwe album 'A Home In The Rain' presenteren in Atlantis, Alkmaar. De single 'Welcome home' is al weken een van de meest aangevraagde platen op .....meer »»
De Belgische Sengir, met Bruno Goedhuys op drums, heeft de opnames van zijn tweede album, "Sign of Devotion", afgerond......meer »»
Volgens MTV.com zijn drummer David Buckner en de rest van Papa Roach in de weer met de opvolger van hun album "Getting Away with Murder" uit 2004......meer »»