Ninthes debuutsingle Thank You is vanaf 7 februari verkrijgbaar......meer »»
De van oorsprong uit Groningen afkomstige band IOS (IsOokSchitterend), tegenwoordig met Pepijn van den Boogaard (foto) op drums, viert in 2006 haar tienjarig bestaan. IOS viert het lustrum met een spe.....meer »»
De Haarlemse formatie TrackAddicts, met Tinus P (foto) op drums, grijpt het optreden op de Kink FM NightLiveXS Awards in Paradiso Amsterdam aan om haar tweede album "RockStarFunk" officieel voor te st.....meer »»
Gisteren, vrijdag 3 februari, heeft de gemeente Horst aan de Maas voor de allereerste keer de gemeentelijke Legpenning toegekend. De ontvanger van de eervolle onderscheiding was niemand minder dan de .....meer »»
Na de succesvolle editie van 2005 wordt in 2006 opnieuw een Battle of Drums gehouden tijdens het zomercarnaval eind juli in Rotterdam......meer »»
Als je vader geoloog is en je bent zelf afgestudeerd musicus, dan heb je op het eerste gezicht weinig gemeen. Maar dat geldt niet voor Dorine Wiersma (foto), die haar muziekkennis botviert op allerhan.....meer »»
De Nederlandse band After Forever heeft tijdens de succesvolle Europese Remagine Live 2006 Tour gisteren, 1 februari, rond acht uur op de A25 in Frankrijk een ongeluk gehad met de tourbus......meer »»
De laatste single van Johnny Cash, een cover van het Nine Inch Nails-nummer Hurt, wordt opnieuw uitgebracht......meer »»