Op zaterdag 7 en zondag 8 april 2007 vindt Paaspop weer plaats. Gedurende twee dagen spelen op vijf podia zo’n 80 acts, variërend van dance tot rock en van amusement tot cabaret. Het festival heeft in.....meer »»
The Gathering heeft dit jaar de NightLiveXS Outstanding Achievement Award gewonnen. De groep uit Oss, met Hans Ruten op de drumkruk, wist ongeveer 20% van alle publieksstemmen naar zich toe te trekken.....meer »»
Net voor de jaarwisseling is er een nieuw talent aan de line up van The Mighty 8 toegevoegd. Rosa Ana (RA) neemt de plaats in van Dinopha. Dinopha was er naar eigen zeggen nog niet klaar voor......meer »»
Op vrijdag 9 maart verschijnt het nieuwe, titelloze album van Di-rect. Voor die tijd is de Haagse groep, met drummer Jamie Westland als drijvende kracht, al volop live te bewonderen: 15 januari start .....meer »»
SPeel jij in een popband uit België of Nederland en hebben jullied liedjes in de Nederlandse taal? Schrijf je dan snel in voor de Nederpopprijs 2007. De inschrijving voor deze stimuleringsprijs is van.....meer »»
De winnaars van de Zilveren Harpen 2006 zijn de Zwolse hiphopgroep Opgezwolle (foto), de Amsterdamse poprockband a balladeer en het Volendamse duo Nick & Simon. Dat is vandaag in het Radio 2-programma.....meer »»
De Nederlandse en Vlaamse muziekindustrie maakt zich op voor de introductie van de Earbooks: een combinatie van boek, cd en dvd. In Duitsland en Groot-Brittannië zijn de Earbooks al booming business......meer »»
De VPRO/Boy Edgar Prijs 2007 is toegekend aan pianist, componist, arrangeur, docent en producent Bert van den Brink. De prijs, de belangrijkste in Nederland op het gebied van jazz en geïmproviseerde m.....meer »»