Papa Roach, Chris Cornell, Stone Sour, Velvet Revolver, Mastodon en Hammerfall zijn aan het programma van de Belgische Graspop Metal Meeting toegevoegd......meer »»
Het programma van Paaspop op 7 en 8 april 2007 is helemaal compleet en nu het weer ook nog eens goed meewerkt staat niets een zoveelste succesvolle editie van Paaspop nog in de weg. Twee dagen die in .....meer »»
The Blues Brothers & Band heeft afgelopen zaterdag (31 maart) de Dommelsch Clash of the Cover Bands Award 2006 gewonnen. De band mag zich daarmee de beste coverband van Nederland noemen. Drummer Joris.....meer »»
Sinds 1997 is er in de media veel aandacht besteed aan een van de meest succesvolle zangeresen van Nederland. Na maanden van verzamelen, scannen en rubriceren heeft Anouks fanclub de mediatheek naar e.....meer »»
Volgens de officiële Metallica-fanclub, MetClub, hebben drummer Lars Ulrich en de andere bandleden van Metallica vorige week een break genomen van de studio-opnames. Ze keerden terug naar hun oefenrui.....meer »»
Festival Mundial heeft vandaag het grootste deel van zijn programmering voor 2007 bekend gemaakt. En dat is niet mis! Van het Spaanse Ojos de Brujo boordevol virtuoze percussie, tot tal van bands met .....meer »»
De Canadese progressieve rockband Rush met drummer Neil Peart zal op dinsdag 16 en woensdag 17 oktober in Ahoy’ in Rotterdam optreden. Aanstaande zaterdag om 10:00 begint de voorverkoop voor de concer.....meer »»
Van woensdag 28 tot en met zaterdag 31 maart vindt de jaarlijkse Messe weer plaats in Frankfurt. Een van de grootste beurzen op de wereld waar een keur aan producten maar ook artiesten te zien is. Han.....meer »»