Multi-instrumentalist, beatcreator en producer Tom Holkenborg, beter bekend als Junkie XL, is de eerste artiest bij de nieuwe Amerikaanse platenmaatschappij Artwerk . Artwerk is een samenwerking tusse.....meer »»
Nog geen jaar nadat debuutalbum "Go" uitkwam, zit de Nederlandse formatie Sneakerfreak opnieuw in de studio. Ditmaal echter mét drummer Jan Stavenuiter en bassist Marco van Os. Dankzij de ritmesectie .....meer »»
De Amsterdamse band Obsidian, met Melle Krame op drums, heeft een contract getekend bij Rusty Cage Records. Het label brengt het in 2006 verschenen debuutalbum "Emerging" opnieuw uit. De voorlopige re.....meer »»
Na Utrecht, Zwolle en Rotterdam krijgt ook Arnhem een MBO-popopleiding. De opleiding Pop & Sounddesign moet van start gaan in september 2007. ROC Rijn IJssel biedt vanaf komend seizoen deze opleiding .....meer »»
Papa Roach, Chris Cornell, Stone Sour, Velvet Revolver, Mastodon en Hammerfall zijn aan het programma van de Belgische Graspop Metal Meeting toegevoegd......meer »»
Het programma van Paaspop op 7 en 8 april 2007 is helemaal compleet en nu het weer ook nog eens goed meewerkt staat niets een zoveelste succesvolle editie van Paaspop nog in de weg. Twee dagen die in .....meer »»
The Blues Brothers & Band heeft afgelopen zaterdag (31 maart) de Dommelsch Clash of the Cover Bands Award 2006 gewonnen. De band mag zich daarmee de beste coverband van Nederland noemen. Drummer Joris.....meer »»
Sinds 1997 is er in de media veel aandacht besteed aan een van de meest succesvolle zangeresen van Nederland. Na maanden van verzamelen, scannen en rubriceren heeft Anouks fanclub de mediatheek naar e.....meer »»