Op zaterdag 10 april 2010 vond van 15.15 tot 15.30 uur de flash mob voor Soedan plaats op de Dam in Amsterdam. De organisaties IKV Pax Christi, Euro's voor Vrede, Radio Darfur en ICCO & Kerk in Actie .....meer »»
Een album dat begin jaren zeventig een diepe indruk maakte op de piepjonge René Engel was Billy Cobham’s Spectrum. En ook anno 2010 is Cobham nog steeds een inspiratiebron voor de inmiddels 45-jarige .....meer »»
In een uitverkocht 013 in Tilburg streden negen finalisten afgelopen weekend om de Clash of the Cover Bands Awards 2009/2010. De vakjury riep vijfmans dance- en popcoverband Robinson, met Thijs Banens.....meer »»
Sommige projecten worden simpelweg alleen maar groter en groter. Het project Sudan365.org, gestart door Faithless-oprichter Jamie Catto, neemt wereldwijd steeds grotere vormen aan. Rob Snijders, drumm.....meer »»
De succesvolle tour van '10 Jaar van de Straat' zit er al weer enige tijd op. Maar Percossa draait keihard door. Direct aansluitend heeft de groep al weer een aantal (internationale) projecten aangepa.....meer »»
LAS NEGRAS, 1 april 2010 - Uitgever Erk W. van het inmiddels 26 jaar oude magazine Slagwerkkrant is gisternacht in het Spaanse Las Negras uit zijn bed gelicht door de Spaanse FIOD. Aanleiding zijn de .....meer »»
Pasen is in aantocht en dat betekent voor veel winkels dat ze de acties uit de kast gaan trekken. Dat doet Muziekmetropool uit Culemborg ook. Ze gaan Tweede Paasdag open en organiseren een dag vol met.....meer »»
De inschrijving voor de nationale brassband-competitie Battle of Drums, onderdeel van Ortel Zomercarnaval, is geopend. Tot 1 mei kunnen brassbands uit heel Nederland zich inschrijven voor het muzikale.....meer »»