3e Drentse slagwerkdag
zondag 10 februari 2008 in Emmen bij CQ
Als topact komt Ton Dijkman, drummer van Marco Borsato, de bekende Roland-drummer Michael Schack en drummer Hans Eijkenaar (ex-Anouk) en percussionist Jeroen de Rijk en o.v.b Marcel Serierse (Paul de Leeuw, Rene Froger).
De aanvang is 13.00uur en de zaal is open van 12.30uur. Kaarten zijn te koop a € 7.50 bij de concierges van CQ 0591-613969 bij Busscherdrums 0591-393292 of bij de slagwerkdocenten van CQ.
Programma
Het programma bevat vele facetten van het slagwerk, natuurlijk drummers zoals Ton Dijkman (Marco Borsato) en Michael Schack (Roland electronische drums) maar ook is er veel percussie met bekende percussionisten als Jeroen de Rijk, Peter Deiman op cajon (auteur cajon methode) Henk Busscher, djembe + electronische percussie, (wereldrecord djembe Emmen 2003) en tablaspeler Ferry Hopman.
Verder zijn er clinics en workshops van Gosse Reijinga, orkest slagwerk, (pauken) Menno Bosgra (NNO) op mallets.
Up & Coming drummers
Nieuw is dit jaar Up & Coming drummers, jongens die net klaar zijn met de beroepsstudie conservatorium en dus nieuwkomers zijn in het circuit.
Ten eerste Niels Voskuil, een te gek spelende drummer die nog druk doende is met zijn studie aan het Amsterdamse conservatorium.
Ten tweede Tim Vriesema, inmiddels een paar jaar afgestudeerd en al in diverse bands actief. Er zijn naast de typische concert momenten ook mogelijkheden om actief zelf mee te spelen bij in ieder geval cajon, djembe en klassiek slagwerk.