Red Poppy Ladies’ Percussion naar Nederland
Eerste Europese tour Chinese percussiegroep
De club slagwerkmeiden speelde al bij veel belangrijke, gigantische evenementen en televisieshows. Ze zijn geboekt voor de
countdown voor de Olympische Spelen in 2008 en zullen ook tijdens de openingsfestiviteiten in Beijing aanwezig zijn.
Hun muziek is een combinatie van traditionele Chinese ritmes en dynamische moderne muziek. De show is spectaculair, swingend en meeslepend. Alle dames in de groep hebben een conservatoriumopleiding achter de rug. De composities die ze spelen zijn geschreven door hun artistiek leider en manager, die de groep in 1999 formeerde. Sinds hun oprichting hebben zij door heel China en de omringende landen meer dan 1000 keer opgetreden. Aangezien alle leden niet ouder zijn dan 22 jaar, is dat al een behoorlijk aantal shows.
De groep speelde naast in de hen omringende Aziatische landen in Noord-Amerika, Australië en Zuid-Afrika. Behalve een incidenteel optreden in Spanje en Engeland in besloten kring heeft de groep nog nooit een langere tournee door Europa gemaakt. De eerste echte Europese tournee start op 24 oktober 2007 en daarmee heeft Nederland de primeur.
Oktober
wo 24 Theater de Stoep Spijkenisse
do 25 Schouwburg Het Park Hoorn (premiere)
vr 26 Parktheater Eindhoven
za 27 CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg, Belgie
zo 28 CC Leopoldsburg Leopoldsburg, Belgie
ma 29 Rijswijkse Schouwburg Rijswijk
di 30 Theater de Lawei Drachten
wo 31 Oude Luxor Theater Rotterdam
November
do 1 Theater de Muzeval Emmen
vr 2 Theater de Flint Amersfoort
za 3 Theater 't Voorhuys Emmeloord