Nieuwe namen Arrow Rock Festival 2007

30 juni, Walibi Flevo in Biddinghuizen

Muzieknieuws 17-03-2007 16:43

Het Amerikaanse rock 'n roll trio ZZ Top, met Frank Beard op drums, is toegevoegd aan het programma van het Arrow Rock Festival 2007. Ook Roger Hodgson en de tribute band The Australian Pink Floyd Show (met Paul Bonney op drums en percussie) zijn bevestigd. Hoogstwaarschijnlijk zit niemand minder dan Hans Eijkenaar bij Roger Hodgson achter de drumkit.

Eerder kon de organisatie van het Arrow Rock Festival ook al met trots aankondigen dat Aerosmith als headliner zal optreden. De Amerikaanse rockband komt voor het eerst in acht jaar naar Nederland en geeft een exclusief optreden op het Nederlandse festival.

Onlangs kondigde de organisatie per ongeluk aan dat Jethro Tull zou optreden op het Arrow Rock Festival. Dat is niet het geval.

Wel kunnen muziekliefhebbers dit jaar genieten van dertien bands, waaronder Toto, The Scorpions, Steve Vai, Europe, Thin Lizzy, INXS en Outlaws. Het wachten is nu op de laatste vijf namen.

Dit jaar vindt Arrow Rock op 30 juni plaats op het evenemententerrein in Walibi Flevo in Biddinghuizen. De kaartverkoop voor de eerste aflevering in Flevoland is zaterdag 24 februari gestart via Ticketservice en de bekende voorverkoopadressen. Kaarten kosten € 69.
zoeken
zoeken