Fields of Rock verhuist

Festival groeit uit tot tweedaags evenement

Muzieknieuws 01-12-2006 00:12

Fields of Rock sloeg in 2006 weliswaar een editie over, maar in 2007 komt het featival dubbel zo sterk terug. Het rock- en metalfestival wordt namelijk een tweedaags evenement in de polder bij Biddinghuizen. Fields of Rock verlaat dus het Goffertpark in Nijmegen.

De derde editie van Fields of Rock vindt plaats op zaterdag 16 en zondag 17 juni 2007 op het evenemententerrein Walibi World in Biddinghuizen. De reden voor de verhuizing is de langgekoesterde droom van festivaldirecteur Rob Trommelen om van Fields of Rock een campingfestival te maken. Dat kon niet op de oude locatie, maar wel in de polder.

Daarom kan iedereen in 2007 mét tentje en rugzak richting de polder afreizen om aldaar te genieten van twee dagen en drie nachten de beste metalacts, de nieuwste rock en natuurlijk veel plezier op het campingfestival Fields of Rock.

Vrijdag 15 juni gaan de deuren van de camping open en deze zullen weer sluiten op maandag 18 juni.

Het programma van Fields of Rock 2007, de ticketkosten, de aanvangstijden en de start van de voorverkoop worden allemaal later bekend gemaakt.

Op Fields of Rock in 2005 speelden onder meer Slayer, Audioslave, Velvet Revolver, Motörhead, Black Sabbath en Rammstein.
zoeken
zoeken