Popronde-programma opening Nijmegen compleet
Nieuwe website festival online
Na de opening en cd-presentatie in Nijmegen reist het festival verder langs Assen (22-09), Breda (28-09), Maastricht (29-09), Wageningen (5-10), Den Bosch (6-10), Utrecht (13-10), Groningen (19-10), Arnhem (20-10), Enschede (26-10), Middelburg (27-10), Leeuwarden (2-11), Alkmaar (3-11), Leiden (9-11). Er wordt afgesloten in Eindhoven (10-11).
Vernieuwde website Popronde online
De organisatie heeft tevens een nieuwe en erg toegankelijke website gelanceerd. Je vindt daar onder andere een korte beschrijving, een foto en een loop van de muziek van alle bands die dit jaar deelnemen aan het festival.
Het Popronde concept
Op één avond presenteren zo'n 25 opkomende, getalenteerde bands uit de selectie zich in een stad bij de deelnemende cafés, theatertjes en poppodia. Alle optredens zijn gratis. Reizend festival de Popronde biedt een staalkaart van wat er op muziekgebied in Nederland gebeurt en is voor aanstormend talent een kweekvijver en opstap naar het live -en festivalcircuit. In de periode van september tot en met november zullen de geselecteerde bands samen meer dan 350 optredens gaan geven op zo'n 300 Nederlandse podia. Het festival is gratis toegankelijk. Van de Popronde verschijnt jaarlijks een promo
cd.
Veel Nederlandse bands die nu tot de top of subtop behoren, deden eerder mee met de Popronde. In het verleden traden bijvoorbeeld bands als The Sheer, Voicst, Relax, Elle Bandita, Racoon, Illicit, Blues Brother Castro, a balladeer, Skip The Rush en Roos(beef) op.
Klik hier voor het volledige programma van Nijmegen op 15 september 2006.
De editie 2006 trapt af bij Merleyn. De eerste 50 bezoekers wacht een exemplaar van de Popronde cd 2006. Later op de avond is deze tegen het bedrag van € 5,- verkrijgbaar bij het charmante verkoopteam dat flaneert door de stad.