Debuutalbum Cool Jimmy weggegeven

'Fruitfly Invasion' gratis bij LiveXS Popmagazine

Muzieknieuws 10-10-2007 15:31

De Utrechtse formatie Cool Jimmy, met Toni Peroni Jr. op drums, brengt op 24 oktober zijn debuutalbum 'Fruitfly Invasion' uit. En dat gebeurt op een bijzondere manier.

'Fruitfly Invasion' wordt weggegeven aan de ruim 2.000 abonnees van LiveXS Popmagazine.

Eerder gaf de Britse krant Mail On Sunday het album 'Planet Earth' van Prince gratis weg. In België deed De Morgen Sarah Bettens' nieuwe album als cadeautje bij de krant.

Het gratis weggeven van een nog niet uitgebracht album levert natuurlijk de nodige publiciteit op en is daarmee een goed promotiemiddel. Maar ook vrij kostbaar. Klaas Leegwater van Live XS:
“Zonder sponsor was dit inderdaad niet gelukt. Bierbrouwer Dommelsch heeft een aardige duit in het zakje gedaan.”

Op donderdag 25 oktober presenteert Cool Jimmy zijn debuutalbum tijdens de gratis toegankelijke Locals Only!-avond in Tivoli de Helling in Utrecht.

Het nummer Hey is momenteel al als single verkrijgbaar tijdens optredens en via de website van de band te beluisteren. Cool Jimmy-frontman Karim ter Veer:

"Toen we op Dauwpop speelden, kregen we de opdracht mee om akoestisch te spelen. Dat hadden we nog nooit gedaan, maar eigenlijk beviel dat erg goed. We zijn nog steeds een rockband, maar dat semi-akoestische ligt ons uitstekend."

zoeken
zoeken